- Achteraf betalen: na 14 dagen met
- Meestal binnen 1 dag geleverd (Bestel vóór 17.00 uur)
- Gratis bezorgd (in Nederland)
- Voor 17:00 besteld? Vandaag verzonden (NL & BE)
- 30 dagen bedenktijd
- Veilig betalen: o.a. iDeal, Creditcard en Bancontact
- We ship worldwide info
De New Gekko worden gemaakt van de nieuwste staalsoort van Tekefu; VG Xeos. Een staalsoort dat snel scherp geslepen kan worden en volledig roestvast is. De nieuwe Gekko serie is dus makkelijker in gebruik dan de oude.
- XEOS Roestvast staal
- 62+ HRC
- Handvat van eik
XEOS Staal
De vernieuwde Gekko serie is gemaakt van XEOS Staal. Deze nieuwe staalsoort is beter bestand tegen roest en makkelijker te slijpen dan de HAP40 series. Wel moet het vaker bijgeslepen worden maar met de juiste techniek ben je hier snel klaar mee.
Handvat van eik
Dit model heeft een achthoekig (octagon) handvat van eikenhout.
Gyuto / Koksmes
Dit model is de Gyuto, de Japanse benaming van een koksmes. Het lange en brede lemmet zorgt ervoor dat dit mes geschikt is voor alle snijtaken. Zo snijd je hier net zo makkelijk vlees en vis mee als groenten en fruit. Het koksmes / gyuto is het belangrijkste model in een collectie.
Beperkt leverbaar
Door zijn populariteit zijn de messen van Yu Kurosaki altijd beperkt leverbaar. Als meestersmid maakt hij zijn messen zelf en kan hij het werk dus niet uitbesteden. Daarbij is het lastig voor de smeden om aan rauwe grondstoffen te komen. We krijgen daarom elke maand maar een paar messen van hem. Wacht dus nooit te lang met beslissen want als een mes is uitverkocht kan het tot een jaar duren voordat we weer voorraad hebben.
Specificaties
Product Details | |
Soort | Mes |
Categorie | Messen |
Serie | Yu Kurosaki Gekko |
Gewicht | 160 gram |
Details Mes | |
Staal Type | Roestvrij staal |
Soort mes | Gyuto, Koksmes |
Staalsoort | VG XEOS |
Hardheid (Rockwell HRC) | 62 |
Lemmet hoogte | 49 mm |
Lemmet afwerking | Migaki |
Herkomst staal | Japans |
Lemmet lengte | 210 mm |
Totale lengte | 365 mm |
Lemmet Dikte (hiel) | 2 mm |
Lemmet Dikte (midden) | 2 mm |
Lemmet Dikte (1cm van punt) | 0.8 mm |
Slijpwijze | Dubbelzijdig Geslepen |
Bekijk Meer |
UPC |
---|