- Achteraf betalen: na 14 dagen met
- Meestal binnen 1 dag geleverd (Bestel vóór 17.00 uur)
- Verzendkosten : € 3,50 brievenbuspost in NL (gratis vanaf € 40)
- 3+ stuks? Klik voor een offerte!
- Verzendkosten : € 3,50 brievenbuspost in NL (gratis vanaf € 40)
- Voor 17:00 besteld? Vandaag verzonden (NL & BE)
- 30 dagen bedenktijd
- Veilig betalen: o.a. iDeal, Creditcard en Bancontact
- We ship worldwide info
Ons meest populaire mes is nu verkrijgbaar in een handige set van 6 stuks. De messen zijn verkrijgbaar in blauw, oranje, groen, rood, zwart, geel en deze opvallende versie met een vrolijk roze heft.
Veel van onze klanten kiezen voor een set van 6 om de eettafel mooi te dekken met bijpassende messen. Het is ook ideaal om extra messen achter de hand te hebben voor dagelijks gebruik. Bovendien is een set altijd voordeliger dan losse messen kopen.
- Is fijn gekarteld
- In het roze
- Tafelmes maar ook voor het snijden van groenten en meer
- Lemmet lengte 11cm
- Mag in de vaatwasser
Het best verkopende mesje uit ons gehele assortiment, je snijdt met gemak een tomaatje, boterham (smeren), biefstukje en nog veel meer. Het Victorinox mesje is fijn gekarteld zodat het niet rafelig snijdt. Dit is een mesje waarvan je er in ieder geval 1 van in huis met hebben. Gegarandeerd dat je er uiteindelijk meer koopt.
Webshop only
Dit product is standaard alleen op voorraad in ons magazijn en niet in de winkel in Amsterdam. Je kunt het product online bestellen en afhalen. Wil je het eerst zien? Neem dan contact met ons op, we zullen er dan voor zorgen dat het klaar ligt in de winkel.
Specificaties
Product Details | |
Soort | Mes |
Categorie | Bestek |
Serie | Victorinox |
Afmeting | 100 mm |
Kleur | Roze |
Details Mes | |
Staal Type | Roestvrij staal |
Soort mes | Kartelmes |
Staalsoort | x50CrMov15 |
Hardheid (Rockwell HRC) | 54-56 |
Lemmet lengte | 100 mm |
Bekijk Meer |
UPC |
---|