- Achteraf betalen: na 14 dagen met
- Meestal binnen 1 dag geleverd (Bestel vóór 17.00 uur)
- Gratis bezorgd (in Nederland)
- Voor 17:00 besteld? Vandaag verzonden (NL & BE)
- 30 dagen bedenktijd
- Veilig betalen: o.a. iDeal, Creditcard en Bancontact
- We ship worldwide info
Een prachtige serie van Meestersmid Takeshi Saji. De messen vallen vooral op door de donkere damast lagen. De lagen zijn na het smeden extra zichtbaar gemaakt door het plaatsen in een zuurbad. Hierna is het mes geslepen en afgewerkt met dezelfde kwaliteit als we van Takeshi Saji gewend zijn.
- SG2 63 HRc
- Nickel Damast
- Handvat van ironwod
- Geleverd in een luxe houten bewaardoos
SG2 Staal
Dit mes is gemaakt van SG2 staal, een poederstaal dat harder is dan VG10 en langer scherp blijft. Omdat het roestvrij is, hoef je je geen druk te maken over onderhoud en je kunt het slijpen op een hogere fijnheid dan VG10 staal.
Damast
Dit mes heeft meerdere lagen staal die het kernstaal beschermen. Deze lagen worden damast genoemd en zijn zichtbaar op het lemmet in unieke patronen. Ze tonen het vakmanschap van de smid en geven het een mes een bijzonder uiterlijk.
Roestvrije beschermlagen
De harde kernstaal wordt beschermd door meerdere lagen roestvrijstaal. Hierdoor is het mes minder broos en heeft het iets meer flexibiliteit.
Specificaties
Product Details | |
Soort | Mes |
Categorie | Messen |
Serie | Takeshi Saji SG2 Nickel |
Gewicht | 234 gram |
Details Mes | |
Staal Type | Roestvrij staal |
Soort mes | Vleesmes, Sujihiki |
Staalsoort | SG-2 |
Hardheid (Rockwell HRC) | 63 |
Lemmet afwerking | Damast |
Herkomst staal | Japans |
Lemmet lengte | 240 mm |
Totale lengte | 370 mm |
Lemmet hoogte | 39 mm |
Lemmet Dikte (hiel) | 2.5 mm |
Lemmet Dikte (midden) | 2.2 mm |
Lemmet Dikte (1cm van punt) | 0.7 mm |
Slijpwijze | Dubbelzijdig Geslepen |
Bekijk Meer |