Op voorraad
Gratis bezorgd
€ 310,00
  • Achteraf betalen: na 14 dagen met
  • Meestal binnen 1 dag geleverd (Bestel vóór 17.00 uur)
  • Gratis bezorgd (in Nederland)
Prijs in spaarpunten: 6199
Spaarpunten: 309
meer Info
Voorbeelden
-
+
  • Voor 17:00 besteld? Vandaag verzonden (NL & BE)
  • 30 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: o.a. iDeal, Creditcard en Bancontact
  • We ship worldwide info

Deze traditionele Japanse yanagiba is gesmeed door Shogo Yamatsuka. Voor deze serie heeft hij gekozen voor roestvrij Yasuki Hagane Silver 3 staal. Deze staalsoort is volledig roestvrij, makkelijk te slijpen en heeft nauwelijks onderhoud nodig. Een aanrader voor de kok die gerechten maakt waar azijn in zit zoals sushi. 

  • Gesmeed Silver 3 roestvrij staal
  • 58 Hrc
  • Handgemaakt in Japan
  • Handvat van rozenhout met
  • IInclusief gratis Saya van magnolia
  • Alleen voor rechtshandig gebruik

Het puurste staal

Shirogami #1 is het puurste messenstaal. Een staalsoort dat scherper geslepen kan worden dan elk andere staalsoort. Maar het smeden van dit staal vereist veel kennis en een techniek die je pas naar jarenlange ervaring goed onder controle krijgt.

Eenzijdig geslepen voor de ultieme scherpte

Dit is een eenzijdig geslepen mes. Hierdoor is het scherper dan dubbelzijdig geslepen messen, maar ook iets gevoeliger. Ook stuurt het mes iets meer tijdens het snijden. Dit is even wennen maar eenmaal onder controle kun je hier buitengewoon precies mee snijden.  Dankzij de holle rug blijft voedsel minder plakken wat vooral handig is bij sushi en sashimi.

Traditioneel handvat

Het handvat is gemaakt van Hô hout (magnolia) met een krop van waterbuffelhoorn. De meegeleverde saya (mesbeschermer)  is ook van  Hô hout (magnolia).

Met de Suisin Densho koop je niet zomaar een mes maar een kunstwerk gemaakt door een van de beste smeden uit Japan.

Specificaties

Product Details
Soort Mes
Categorie Messen
Serie Suisin Ginsanko
Details Mes
Staal Type Roestvrij staal
Soort mes Yanagiba
Staalsoort Ginsan 3
Hardheid (Rockwell HRC) 58
Lemmet afwerking Gepolijst
Herkomst staal Japans
Lemmet lengte 240 mm
Slijpwijze Eenzijdig Geslepen
Bekijk Meer
Heft Info
Heft/Handvat Type Japans (Wa)
Heft Materiaal Magnolia
Rechts- of Linkshandig Rechtshandig