Uitverkocht
Tijdelijk uitverkocht
Gratis bezorgd
€ 150,00
  • Achteraf betalen: na 14 dagen met
  • Meestal binnen 1 dag geleverd (Bestel vóór 17.00 uur)
  • Gratis bezorgd (in Nederland)
Prijs in spaarpunten: 2999
Spaarpunten: 149
meer Info
Voorbeelden
-
+
  • Voor 17:00 besteld? Vandaag verzonden (NL & BE)
  • 30 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: o.a. iDeal, Creditcard en Bancontact
  • We ship worldwide info
  • Carbon Aogami #2 Staal (met carbon damascus)
  • Bubinga handvat

K-tip Gyuto

De K-tip Gyuto, ook bekend als de Kiritsuke Gyuto, is een opvallende variant van het traditionele Japanse koksmes. Het combineert de veelzijdigheid van een Gyuto met een kenmerkende K-vormige punt, die doet denken aan de Kiritsuke. Deze unieke punt zorgt voor verbeterde precisie en is ideaal voor fijn snijwerk. Het lemmet van de K-tip Gyuto is lang en veelzijdig, perfect voor het snijden van vlees, vis en groenten.

Aogami #2

Dit mes is gemaakt van Japans Aogami #2 staal, een koolstofstaal dat gemakkelijk te slijpen en te onderhouden is. Het moet na elk gebruik grondig worden gedroogd voor een lange levensduur. Goed onderhouden snijdt het fijner dan elk roestvrijstalen mes. Je kunt een patinalaag opmerken die zich vormt op het kernstaal, wat leidt tot verkleuring, die gelukkig tegen roest beschermt.

Carbon/Koolstofstaal

Dit mes is gemaakt van koolstofstaal, wat meer onderhoud vereist dan roestvrij staal. Het wordt gemakkelijker scherp dan roestvrij staal, maar kan roesten zonder de juiste zorg.

Koolstofstalen messen vormen ook een patinalaag bij gebruik, wat enigszins beschermt tegen roest, maar het staal verkleurt. Patina is een natuurlijk proces en geeft het lemmet een uniek karakter. Lees meer over koolstofstaal op de volgende pagina; Alles over carbon messen.

Carbon/ Koolstof beschermlagen (Cladding / Sanmai)

Over de kern zijn Nummer lagen zachter carbon/koolstofstaal gevouwen. Deze lagen beschermen het mes en maken het flexibeler, maar kunnen roesten als ze niet goed worden gedroogd.

Achthoekige Wa Handgreep

Het achthoekige handvat is een uitstekende keuze voor chefs die regelmatig snijwerk verrichten. De octagonale vorm biedt superieure grip en controle tijdens het snijden, zelfs met natte handen. De pakkahouten krop biedt extra bescherming tegen splijten en slijtage.

Specificaties

Product Details
Soort Mes
Categorie Messen
Serie Shigeki Tanaka Aogami #2
Gewicht 116 gram
Details Mes
Staal Type Carbon
Soort mes Gyuto, Koksmes
Staalsoort Aogami #2
Hardheid (Rockwell HRC) 62
Lemmet hoogte 46 mm
Lemmet afwerking Damast
Herkomst staal Japans
Lemmet lengte 185 mm
Totale lengte 335 mm
Lemmet Dikte (hiel) 3 mm
Lemmet Dikte (midden) 1.9 mm
Lemmet Dikte (1cm van punt) 0.6 mm
Slijpwijze Dubbelzijdig Geslepen
Bekijk Meer
Heft Info
Heft/Handvat Type Japans (Wa)
Heft Materiaal Bubinga
Heft lengte 135 mm
Rechts- of Linkshandig Links- en Rechtshandig
UPC