- Achteraf betalen: na 14 dagen met
- Meestal binnen 1 dag geleverd (Bestel vóór 17.00 uur)
- Gratis bezorgd (in Nederland)
- Voor 17:00 besteld? Vandaag verzonden (NL & BE)
- 30 dagen bedenktijd
- Veilig betalen: o.a. iDeal, Creditcard en Bancontact
- We ship worldwide info
Gyuto / Koksmes van Masamoto, een van de meest gerespecteerde messenmakers. Ze zijn gespecialiseerd in het maken van traditioneel Japanse messen.
- Puur Zweeds roestvrij staal (59-60 HRc)
- "D-vormig" handvat van magnolia met een krop van buffelhoorn.
Masamoto SW
De SW-serie is de stainless serie van Masamoto. In vergelijking met de KS serie hebben deze messen geen kans op roesten. Het pure Zweedse staal is daarbij makkelijk zelf te slijpen en combineert het beste van roestvrij en carbon messen. Het smeden en quenchen van het staal wordt allemaal in de fabriek zelf gedaan. Niets wordt uitbesteed om zo de beste kwaliteit te garanderen. Na het smeden wordt elk mes geslepen en gecontroleerd door Meester Mizuyama San, een van de beste slijpers van Japan.
D-vormig handvat
Het magnolia handvat is gevormd in de traditionele "d-vorm". Hierdoor is het mes alleen rechtshandig te gebruiken. De krop is gemaakt van buffelhoorn en beschermt het hout tegen vocht.
Specificaties
Product Details | |
Soort | Mes |
Categorie | Messen |
Gewicht | 144 gram |
Details Mes | |
Staal Type | Roestvrij staal |
Soort mes | Gyuto, Koksmes |
Staalsoort | Shirogami #2 |
Hardheid (Rockwell HRC) | 60 |
Lemmet afwerking | Gepolijst |
Herkomst staal | Japan |
Lemmet lengte | 215 mm |
Totale lengte | 365 mm |
Lemmet hoogte | 44 mm |
Lemmet Dikte (hiel) | 2.8 mm |
Lemmet Dikte (midden) | 2.2 mm |
Lemmet Dikte (1cm van punt) | 0.8 mm |
Slijpwijze | Dubbelzijdig Geslepen |
Bekijk Meer |
UPC |
---|