- Achteraf betalen: na 14 dagen met
- Meestal binnen 1 dag geleverd (Bestel vóór 17.00 uur)
- Gratis bezorgd (in Nederland)
- Voor 17:00 besteld? Vandaag verzonden (NL & BE)
- 30 dagen bedenktijd
- Veilig betalen: o.a. iDeal, Creditcard en Bancontact
- We ship worldwide info
Het K2 mini koksmes voor de volgende stap
Voor iedereen die niet van grote messen houd heeft Robert Herder het K2 mes gemaakt. Dit mini koksmes is iets langer dan het normale molenmes maar heeft vooral een breder lemmet. Hierdoor raken je knokkels niet de snijplank bij het snijden. Met dit mesje kun je snel grotere porties snijden, hakken en wiegen. Een echt universeel mesje.
- Lemmet lengte 11 mm
- Speciaal voor het snijden van vlees, groenten en fruit.
- Model met pruimenhout
- Carbon staal (koolstofstaal)
- 60 HRC Rockwell (blijft lang scherp)
- Dunschliff (zeer dun lemmet)
- Blauwgepolijst (ultieme vorm van polijsten zorgt voor minder weerstand)
De K serie is de nieuwste serie van Robert Herder uit Solingen. Deze serie mengt het beroemde molenmeskwaliteit met een ergonomisch handvat van pruimen- of walnotenhout.
Het Lemmet
Een echt molenmes is gemaakt van Carbon staal (koolstofstaal). Geen andere staalsoort kan namelijk zo dun geslepen worden en zijn scherpte zo lang behouden. Bij de K serie hebben ze het staal verhard tot 60 HRC rockwell. Dit is vele malen harder dan een normaal roestvrij staal mes wat meestal een hardheid heeft tussen 54 en 56. Dankzij deze hardheid kan het mes zeer scherp geslepen worden. Bij Robert Herder worden messen op de traditionele Dunschliff (dunslijp) wijze geslepen. Door deze slijpwijze zijn de messen extreem scherp en heb je veel minder weerstand bij het slijpen. Daarnaast worden de messen blauwgepolijst dat het snijden nog makkelijker maakt en het mes langer mooi blijft.
Het Handvat
Bij Robert herder is het handvat minstens net zo belangrijk als het lemmet. De K Series messen zijn verkrijgbaar in 3 verschillende soorten handvat materialen namelijk, POM Kunststof, Pruimenhout of Walnotenhout. Uiteraard geven de houten handvatten het mes een persoonlijkere uitstraling en grip maar deze vergen wel iets meer onderhoud. Wil je een handvat dat je nooit hoeft in te smeren dan is Pom een heel fijn kunststof.
Langer met meer ergonomie
De messen uit de K serie hebben een langer handvat zodat de balans van het mes nog beter wordt en het mes bij mensen met grote handen goed in hand ligt.
De 4 nagels verankeren het handvat aan het mes en zorgen ervoor dat deze nooit los kan raken.
Roestend staal? Blauwgepolijst? Dunschliff?
Wil je weten waarom een roestend mes beter is dan een roestvrij mes? Zoek je meer uitleg over het blauwpolijsten en de dunschliff wijze? Lees dan hier alles over de unieke eigenschappen van een Robert Herder mes.
Specificaties
Product Details | |
Soort | Mes |
Categorie | Messen |
Serie | Robert Herder K serie |
Details Mes | |
Staal Type | Carbon |
Soort mes | Koksmes |
Staalsoort | Carbon |
Hardheid (Rockwell HRC) | 60 |
Lemmet afwerking | Gepolijst |
Herkomst staal | Duitsland |
Lemmet lengte | 110 mm |
Slijpwijze | Dubbelzijdig Geslepen |
Bekijk Meer |
UPC | 4002108266704 |
---|